• Adres: Esenlik Mahallesi Adnan Menderes Caddesi No:56 Antakya/Hatay
  • Certified: ISO 9001

Hizmet Kalitesi

İKETAŞ PETROL'E HOŞ GELDİNİZ

Yapılan en büyük yatırımın insana yapılan yatırım olacağı ilkesi ile dolum tesislerimizden araçlarınızın deposuna kadar giden yolda sizlere hizmet veren tüm personelimizin eğitimlerine ara vermeden devam ediyoruz.

İstasyonumuzdaki; İstasyon Sahibi, Yöneticisi, Tanker Operatörü, Pompa Görevlisi, Market Personeli, Temizlik görevlisi gibi tüm personelimiz için çeşitli eğitim programları geliştiriyor ve uyguluyoruz.

İstasyon denetimlerine ilişkin asli personelimiz olan marka uygulamaları ekibimiz ile de tüm istasyonlarımızı düzenli periyotlarla ziyaret ederek, personel davranışlarının ve istasyon görünümünün OPET standartlarına uygunluğunu tespit ediyor ve denetim sonuçlarını anında OPET Merkez'e iletiyoruz. Kararlaştırılan düzeltme faaliyetlerini istasyonlarımızla paylaşarak düzeltici aksiyonlarımızı en kısa sürede uygulamaya alıyoruz.

Uygulamalı ve teorik olarak gerçekleştirdiğimiz çalışmaların etkinliğini Gizli Müşteri, Kusursuzluk Elçileri gibi projeler yardımı ile de ölçümlüyor, raporluyor ve önlemler alıyoruz.